Էլ. հասցե՝ s.petrosyan@entanik.am , info@entanik.am
Մրցույթի հայտարարությունը տեղադրված է նաև www.entanik.am կայք էջում
Ուղարկված աշխատանքները վերադարձվում են:
Տնօրինություն
ՀՀ ԿԳՄՍՆ «Ընտանիք» մանկապատանեկան ստեղծագործական կենտրոնի կողմից կազմակերպված ամանորյա միջոցառումները կանցկացվեն հետևյալ ժամանակացույցով․ • «Կաղանդի երազանքը» խորագրով թատերական ներկայացում՝ դեկտեմբերի 20-ին, ժամը՝ 16։00-ին /10-13 տարեկան սաների համար/, դեկտեմբերի 24-ին, ժամը՝ 13։00-ին Աշոցք համայնքում, • «Մոխրոտը» խորագրով միջոցառում՝ դեկտեմբերի 23-ին, 26-ին և 27-ին, ժամը՝ 14։00-ին, /10-13 տարեկան սաների համար/, • «Անտառի խրճիթում» խորագրով ներկայացում՝ դեկտեմբերի 24-ին և 25-ին, ժամը՝ 12։30-ին, /6-9 տարեկան սաների համար/, • «Տանգոյի հմայքը» խորագրով դիմակահանդես՝ դեկտեմբերի 25-ին, ժամը՝ 13։00-ին, Աշոցք համայնքում, դեկտեմբերի 28-ին, ժամը՝ 12։30-ին, /14-18 տարեկան սաների համար/։ Տնօրինություն
Հոկտեմբերի 25-ին, ժամը՝ 15:00-ին ԿԳՄՍՆ ‹‹Ընտանիք›› մանկապատանեկան ստեղծագործական կենտրոնում կամփոփվի Կոմիտասի 150-ամյակին նվիրված ‹‹Ղողանջ ցնծության›› խորագրով միջոցառումների շարքը:
Սիրով հրավիրում ենք մասնակցելու: